| TheFucker a întrebat:

Hei, TPU!
Am o problema! Am o sora de 9 ani care isi va serba ziua de nastere sapatmana viitoare. Tortul ideal il am in cap, decorul iarasi, imi trebuie niste jocuri. Nu mai am absolut nicio idee. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BubuBubutza a răspuns:

Da. Ştiu eu câteva puppy dog eyes

Aţi putea juca aceste jocuri distractive :
Hide and Seek.
Baba oarba.
Căutatul comorii : unde tu v-a trebuii să ascunzi ceva iar cine găseşte acel lucru va fi câştigătorul.
Leapşa.
Adevăr şi provocare.
Mima.
Statuile : aici trebuie să existe un liter iar el v-a pune copii în diferite poziţii, iar tu când treci pe lângă ei v-a trebuii să îi faci să se mişte. Cel care nu s-a mişcat este următorul lider.
1-2-3 la perete stai : Aici, din nou un lider se pune la perete cu spatele la jucători, iar acela trebuie să numere până la 3 cu voce tare în timp ce jucătorii vin spre tine fugind. Când te-ai întors aceştia trebuie să încremenească iar tu să treci pe lângă ei şi să îi faci să se mişte. Dacă vreunul s-a mişcat v-a trebuii să i-a jocul de la capăt adică de unde au început toţi să fugă.
Astea sunt toate cele care îmi trec prin minte. Fundiţă? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| BubuBubutza a răspuns:

Scuze. dar la Statuile am scris liter. voiam să scriu lider.

| DeeaDee18 a răspuns:

Inventeaza ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El s-a autointitulat "TheFucker" si cauta jocuri pentru surioara lui de 9 ani...