| jeoytrp a întrebat:

HEI TPU! ce ziceti, cum as putea sa intru in vorba cu o fata draguta? astept sugestii, mai ales de la fete

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand trebuie sa fii tu insati, pentru ca majoritatea baietilor incearca sa se dea mari pe langa o fata, sa o impresioneze intr-un mod placut! Deci impresioneaza fata cu ce-i adevarat, nu fii nesincer! happy
Prima data, daca vrei sa vorbesti cu ea si nu ai mai facut asta niciodata poti incerca prin mai multe metodewinking
1.Ar fi interesant sa-i scrii un mesaj pe facebook/mess(etc) si astfel vei intra in vorba cu ea. Incearca sa gasesti lucruri comune sau sa-i faci complimente(nu foarte lingusitoare).
2.La scoala.cand o vezi, spune-i un ''Buna, ce faci?'''asteapta sa-ti raspunda, si incepeti sa va cunoasteti mai bine..chiar poti sa o intrebi ce face sambata viitoare ca sa-si dea seama ca ai vrea sa iesi cu ea.
Eu-s fata si-ti zic ca unii baieti,asteapta ca fetele sa faca primul pas, dar fetelor le place sa fie cucerite asa ca multa bafta :*. Si inca ceva, nu ai de ce sa-ti fie rusine, e ca si cum ai vorbi cu un coleg/o amica etc.
Succes, sper ca ti-au fost de ajutor sfaturile mele happy
fundita? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Te duci la ea si ii spui salut, eu sunt (numele tau) e cel mai simplu, sincer si natural, Sau daca are ceva sau face interesant de legi de aia de exemplu :Ce sapca faina ai, iti sta bine!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Ai curaj in tine pentru ca nu o sa te manance.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inceputul e mai greu, restul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun rămăşag că încă eşti elev, ă? Măcar stă în aceeaşi şcoală cu tine? Vrem mai multe detalii... Dacă stă în aceeaşi şcoală cu tine, întreab-o şi tu mai la mişto câte ore mai are, ce ore, ce face, cum o cheamă pe mă-sa... E simplu, dar pentru tine e cam greu.

| Asdfghjkl99 a răspuns:

Vorbeste-i frumos, linduseste-o si o sa vezi ca o sa va imprieteniti(asta daca e o persoana prietenoasa, daca nu e cam greu)
Oricum bafta! >big grin

| RazvyRzv98 a răspuns:

Sa ai curaj sa vorbesti cu ea ca dupa aia o sa va intelegeti foarte usor happy