| Silenceisanwser a întrebat:

Hei TPU, de 2 zile sunt cam stresat, suparat m-am certat cu prietena mea ma rog m-am impacat o iubesc atat de mult si m-am intalnit cu ea pentru ca ma simteam prost si nu stiu parca eram intr-o depresie in seara aia am plans de fata cu ea pentru ca nu mai puteam m-am abtinut dar nu mai puteam, cu parinti ma cert cauta pana si cel mai mic detaliu la mine se leaga de trecut si altele. ce sa fac sa fie totul bine ca m-am saturat nu trece 1 zi 2 si iarasi cearta. doar iubita mea ma mai intelege. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Scuze nu prea te-ai exprimat bine ori nu am ineles eu intrebare /atunci daca nu e vorba de prietena ta inseamna ca vorbesti despre parinti poti face exact inversul explicatiei de mai sus
doar schimband persoanele. daca ma intelegi.

3 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Incearca sa gesesti un acord comun cu parintii tai despre prietena ta, sau ineabai pe parintii tai ce fel de prietena si-ar dori ei ca tu sa ai astfel poti sa cazi la un acord si cu ea sa isi schimbe stilul aproximativ placut parinitilor si astfel poate relatia voastra va fi mai buna.
Bafta!

| Silenceisanwser explică (pentru AndyIQ):

Nu e vorba de prietena mea nu au treaba cu ea.

| Silenceisanwser explică (pentru AndyIQ):

Ma rog nu trebuia sa intreb doar eu imi cunosc parintii. mersi de sfat oricum

| AndyIQ a răspuns (pentru Silenceisanwser):

Scuze nu prea te-ai exprimat bine ori nu am ineles eu intrebare /atunci daca nu e vorba de prietena ta inseamna ca vorbesti despre parinti poti face exact inversul explicatiei de mai sus
doar schimband persoanele. daca ma intelegi.