| Mihaela369 a întrebat:

Hei TPU.E un baiat la mine in liceu care imi place mult.E cu 2 ani mai mare si e foarte dragut.Am impresia ca si el ma place si asa spun si prietenii mei.Adica e foarte dragut cu mine si ma ia in brate de fiecare data cand ma vede, ma intraba ce am mai facut in ultimul timp.Dar nimic mai mult.Adica nu mi-a zis ca ma place, nu m-a invitat in oras....In general nu prea am probleme de genul asta,dar ma pierd in preajma lui, cand trece pe langa mine sau vorbim nici nu mai stiu pe ce lume sunt...Ce sa fac? Sa ii spun ce simt? Dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i ce crezi ca e mai bine daca vrea sa fie cu tine la ce semne da si vei primi un raspuns concret.

1 răspuns:
| SKillerQSama a răspuns:

Cred ca vrea sa ramana in zona prieteniei pana este pregatit