| Mara570 a întrebat:

Heii! Azi la scoala un băiat cu care sunt buna prietena mi-a facut cu ochiul și m-a îmbrățișat. Ce ar trebui sa fac? (cand vorbeam m-a îmbrățișat, iar in alta pauza mi-a dfacut cu ochiul). Astept răspunsuri cat mai repede!

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ala te place, incearca sa il intrebi in glume daca te place si vei afla P.S. eu asa am facut si chiar ma placea. Bafta.

| 5uMMeR a răspuns:

Incearca sa vorbesti / glumesti cu el mult! Ii pui intrebari prin care sa aflii daca te place sau nu, dar el sa nu isi dea seama ca tu asta vrei sa afli!

| Rockfary a răspuns:

Poate doar glumea cu tine sau e vreun joculeț de al baietilor. Nu trebuie sa faci nimic. Doar sa nu o iei de buna. Eventual ii poti răspunde la fel, luând gesturile lui ca pe o glumă.