| TzuTzuu a întrebat:

Heii! Prietenul meu nu e foarte grijului cu mine.straight face Oare de ce? Stiu ca ma iubeste, dar uneori nu-l inteleg.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hai ca asta m-a enervat mai tare ca melodia Romaniei la Eurovision.
Cand nu va acorda atentie, va plangeti. Cand va ofera, nu intelegeti de ce.
Bine ca nu-s femeie.

| Sihastrul a răspuns:

Intelege-l,uneori omul vrea sa mai fie si singur, probleme personale sau il plictiseste monotonia.

| MauiNight a răspuns:

Doar nu ai vrea sa fie lipit de tine. Are si el nevoie de spatiu.