| Inimadefata a întrebat:

Heii,revin cu o noua intrebare, sa zicem ca m-am certat cu iubitul meu si a iesit un scandal (woow, mare) dupa care ne-am despartit si nu am vorbit timp de vreo doua saptamani..pana cand, aseara imi da un mesaj si ma intreaba "ce fac?"

Credeti ca e din politete? sau inca ma mai iubeste?

16 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Eu cred ca inca tine la tine si se intereseaza de tine si ar trebui sa apreciezi asta. Ii pare rau, vrea sa se intoarca la tine. Si cel mai bine ar fi sa ii arati ca si tu vrei asta

| Lexy ♥ a răspuns:

Probabil i-a trecut supararea mai departe...mai asteapta si o sa vezi ce se va intampla.

| Demonull a răspuns:

Vrea sa vada ce mai faci simplu! Din politete dai buna ziua nu intrebi ce faci.happyce e cu acel „sa zicem„?laughing
nu iti putem confirma noi daca te iubeste sau nu cert este ca inca il mai intereseaza de tine.

| iubesc a răspuns:

De ce nu il intrebi?

| marinaa9 a răspuns:

Doar daca te- intrebat ce faci nu inseamna neaparat ca te mai iubeste, poate vrea sa-si ceara scuze, sau chiar voia sa vorbeasca cu tine..sau..asa pur si simplu, poate-si doreste sa va impacati, raspunde-i si tu si vezi daca te mai intreaba ceva

Răspuns utilizator avertizat
| ShizAnime a răspuns:

Mai mult ca sigur el doreste sa va impacati.Multe lucruri sunt spuse la nervi si acum vrea sa fiti iar impreuna.Intra in joc si incetul cu incetul toate se vor aseza la locul lor.

| Marybm a răspuns:

Mai mult ca sigur te iubeste. Si-a lasat orgoliu de barbat oh go on asa fac majoritatea, doar fii tare si nu te arata asa incantata cand vorbesti cu el sa nu creada ca te are la picioare

| alezander12 a răspuns:

Tine la tine si nu vrea sa te piarda sau ca pe un prieten bun sau ca pe o iubita... ceva dintre astea!

| mihaigal a răspuns:

Cel mai bun sfat. Uita-l

| Ziizuu a răspuns:

Inca te mai iubeste, dar asta o sa se vada cu timpul... daca te mai intreaba si se intereseaza de tine inseamna ca inca mai tine la tine happy

| PetronelaElla a răspuns:

Eu cred ca inca mai tine la tine si mai are sentimente. Chiar daca v-ati certat, a avut si el orgoliul lui, si tu pe al tau. Dar depinde si de cat timp ati fost impreuna.

| Inimadefata explică (pentru PetronelaElla):

Am fost impreuna 6 luni big grin

| PetronelaElla a răspuns (pentru Inimadefata):

Pai e totusi destut de mult. Parerea mea, cum am zis si mai sus, inca tine la tine si nu te-a uitat. Nu are cum intr-o perioada atat de scurta.