| Andrut2a a întrebat:

Heii TPU, as dori sa-mi spuneti si parerea voastra. Deci este un baiat care se tot uita la mine,dar nu ma poate privii mult in ochi,el se uita chiar si cand nu ma uit la el,se uita sidupamine cand trec prin fata lui, odata cand era in trecere, colega mea m-a strigat pe nume, iar el a ridicat brusc capul. Din ce am observat, am vazut ca este mai retras si pana acum n-a facut primul pas si ma gandesc ca este timid. Intrebarea mea este : credeti ca ma place? Dati-mi cateva sfaturi va rog frumos.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Probabil.

| Doub a răspuns:

"se uita chiar si cand nu ma uit la el"thinking
Pai de unde stii ca se uita la tine daca tu nu te uiti la el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ce rea esti Doub laughing As vrea sa stau putin cu tine si sa te cicalesc laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt rea, dar chiar nu inteleg de unde isi da ea seama ca tipu' se uita la ea.thinkinglaughing.
Nu merit sa ma cicalesti.I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Atunci ce meriti sa-ti fac? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-mi dai o ciocolata.smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Si apoi sa-ti bati joc de mine laughing Nu mersi laughing

| RobertMoon a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, asa poti sti ce are de gandwinking ca asa poate stau si eu si se uita cineva la mine sau eu, dar asta nu inseamna ca ma place.

| Mihaivargabrasov a răspuns:

Nu stiu, daca se uita la tine mult timp atunci ate o admiratie fata de tine. Problema cea mare este ca e timid, atunci fa tu primul pas. Daca dupa primul pas observi un comportament drăguț din partea lui, atunci te place. Vorbeste intre patru ochi cu el.Ar fii bine sa ai adresa de facebook a respectivului.Altceva? Nu stiu, sper ca te-am ajutat

| Tudor_Sîrbu_1993 a răspuns:

Copii, aveți cîte 13 ani și vă gîndiți la dragoste, relații, etc.
Nu vă grăbiți, aveți cînd vă strica viața.