| KairaK a întrebat:

Heii, viitorul meu sot inca mai are poze cu fosta lui iubita...inca isi mai scriu, vorbesc destul de des la telefon si nu sunt discutii despre copil ca atunci nu ma bag chiar deloc dar de fiecare data cand ii zic sa o blocheze si sa ia numarul fiică-si pentru ca oricum ce vorbesc ei doi nu are legatura deloc cu copilul. Nu a vrut nici in ruptul capului si nu i am mai zis nici eu nimic. Ma enerveaza pentru ca isi trimit poze intime, ea ii trimite poze in lenjerie. Ce credeti ca e de facut? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu e pentru tine omul asta. Daca nu poti sa accepti ca va avea mereu legături cu fosta nu mai continua relatia, pentru ca asa va fi. Nu poti sa o scoti din trecutul lui, din mintea lui, cerandu-i asta. Nu vei face decat sa il indepartezi de tine. Daca e adevarat ce spui si femeia ii trimite poze intime inseamna ca nu a renuntat la el, ca luptă pentru el si il vrea inapoi. E clar ca relatia aceea nu s-a terminat.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trimite-i și tu lui poze în lenjerie și fără lenjerie.

| Freya1 a răspuns:

Pai cred ca el ar trebui sa știe ca intr-o relatie strict de părinți (dupa despartire)trebuie purtate conversații strict despre copil. Daca nu știe și nu face ca atare înseamnă că nu da doi bani pe tine și relatia cu tine.

| johnnny123 a răspuns:

Ieri spuneai că ai făcut o criză de nervi și i-ai rupt pozele cu fosta soție și fetița lui.

Când toată lumea ți-a spus că te-ai comportat foarte urât, ți-ai făcut alt cont și ai modificat povestea pentru ca lumea să-ți dea dreptate. Acum spui că își trimit poze intime.

Dacă este adevărat, atunci ce te mai complici cu el? Este evident că vrea să se întoarcă la fosta și să-și refacă familia. Lasă-l să se ducă.

| KairaK explică (pentru johnnny123):

Am pierdut contul de ieri si te rog sa recitesti intrebarea de ieri! Nu trebuie sa mi dea nimeni dreptate si de pozele cu fetita lui nu m-am atins! Multumesc pentru raspuns!

| AliGab a răspuns:

Sa il lasi in pace

| sammie a răspuns:

Să te desparți de el.

| sammie a răspuns:

Dacă nu încetează cu pozele '' intime '' pentru că astea sunt cele mai nasoale din ce ai scris tu aici atunci ar trebui să puneți capăt relației.