| zuzuma a întrebat:

ajutati-ma cu ceva stau cu un baiat de o luna, vorbim intruna si ne vedem doar la disco, faza e ca el a zis sa tinem intre noi ca suntem impreuna, sa nu mai zic la nimeni,, de ce? oare ce vrea? sa mai stau cu el?

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna! happy
De obicei nu e bine cand un baiat vrea sa tineti ascunsa relatia voastra. Ori inseamna ca ii e rusine cu tine si nu vrea sa se afle,ori are pe altcineva, ori asa crede el ca e mai bine pentru el. Poate nu a avut pana acum nicio relatie serioasa si are o oarecare teama de a se afisa cu tine in public.
Cel mai bine vorbesti cu el despre asta, fiti deschisi si roaga-l sa-ti zica si tie de ce nu vrea sa se afle de voi.
Daca evita sa raspunda sau zice ca asa vrea el si chestii de genul, s-ar putea sa fie ceva necurat la mijloc.
In orice caz, bafta! Funda?
O zi faina! happy

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Vorbiţi mult, dar nu vă vedeţi decat la disco? E clar că te ţine pe post de a 2-a iubită/prietenă/etc sau a nu ştiu câtea.
Deci, trebuie să-l laşi în plata Domului cu nesimţirile lui cu tot!

| Blamely a răspuns:

Depinde, n-am de unde să știu ce-i în mintea lui, dar mă îndoiesc că e un motiv să-ți faci griji.

| HaruDarkAngel a răspuns:

Poate ai lui nu sunt de acord cu o relatie sau poate are pe altcineva.