| Justmeee11 a întrebat:

Heiii
Maine este vday si inca nu stiu ce cadou sa ii iau prietenului meu(suntem doua luni impreuna).
Nu as vrea sa iau ceva prea semnificativ pentru noi pentru ca suntem totusi la inceput.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cadou i-ai făcut pana la urma?

| Justmeee11 explică (pentru anonim_4396):

O bratara de piele

| MrSnow a răspuns:

Păi, eu unul nu suport ziua asta, mi se pare neînsemnată, păi dacă îi cumperi un cadou aș merge pe ceva,un obiect, să îl am amintire, de fiecare dată când îl privesc să îmi amintesc de persoana pe care mi-a făcut acel dar. Ceas, parfum, etc. Nu arunca bani mulți pe cadouri extravagante că nu e ziua lui, numai dacă dispui de o situație materială favorabilă. Părerea mea, tu faci cum ști

| Irinadream a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum sau ai putea sa ii iei o bratara cv semnificativ