| Floares_Ana_1995 a întrebat:

Heiii,TPU! Mie imi place de un baiat cu care sunt in clasa. Noi ne intelegem bine dar imi este rusine sa ii spun ca al plac. Imi puteti spune ce a ii zic si cm sa ii zic? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AngelWhatt a răspuns:

Spune-i ca ai o prietena care ii place de el...si ca ea seamana cu tine
Si mai intreaba daca i-ar placea o fata ca tine...si vezi daca raspunde da.
Si sigur o sa te intrebe cine este,, acea prietena,, si spune-i ca esti tuhappy
Eu asa am facut de cateva orilaughing Si...a mers.winking

2 răspunsuri:
| Suleyman a răspuns:

Spune-i adevarul.

| masterchef18 a răspuns:

Pai exista o vorba''cu rusinea mori de foame'', eu zic ca sa iti faci curaj si sa ii spui ca simti ceva pentru el, si asta cat mai repede ca poate ti-l ''fura'' alta admiratoare de a lui. Si crede-ma nu o sa iti prea placa asta. Sper ca ti-am fost de ajutor.