| Anonim203 a întrebat:

Hello! Am mare nevoie de ajutor! Acum un an si 9 luni sora mea s-a cuplat cu un tip.In primele saptamani toate bune si frumoase, dar dupa ceva timp o fosta prietena de a lui( ea este o *****(scuze va rog cuvantulbig grin), iar tatal ei are foarte multe legaturi) a inceput sa o ameninte pe sora mea cu bataie si din-astea daca nu se desparte de el! Si a tot continuat asa muuuult timpangry iar el nu facea nimic in aceasta privintaangry. Cu cateva zile inainte de a implini un an de cand sunt impreuna, el a vrut sa faca ceva cu sora meah(sper sa va dati seama si c)dar ea l-a refuzat asa ca el s-a suparat pe ea si s-au despartitangry.
Apoi... dupa ceva timp el a inventat ca a facut cu ea si se lauda tuturorangry. Si, ca si cum nu ar fi fost destul...sora mea a mai aflat de la verisoara lui ca el a fost si cu sora mea si cu aia in acelasi timpangry.
Sora mea vrea sa se razbune pe el, sa il faca de ras ceva, dar nu ii vine nicio ideesad.

Va rog mult sa imi dati si mie niste idei de razbunari(dar care sa nu se intoarca impotriva ea-adica sa nu iasa ea vinovata d ceva)

P. S. va rog sa nu spuneti ca nu este bine sa te razbuni...etc...

Multumesc anticipat

funda!

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mdaa...Uite ca baiatul ala a vrut sa faca s** cu ea, si apoi sa o lase. Daca ii pasa asa mai mult vorbea cu acea c**** sa o lase in pace.Acum ce ar putea face...Ar trebui sa ii dovedeasca,(sora ta) ca ea e mai buna decat el, si ca poate mai mult.Sa isi gaseasca un nou iubit, iar fostul sa vada ca a fost un prost pentru ca a lasat-o!

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ms pentru funda!

| asddsafdcfgt a răspuns:

Poi tipul e un...(e clar ca l-ai face in toate felurile), dar cred ca e greu. Incerca sa-l faci de ras in fata prietenilor spunandu-le ca a inventat tot si asa o sa se duca vorba si la straini. Dar daca vrei mai mult, promit ca ma mai gandesc eu si iti dau raspunsul in alta zi pentru ca acum nu-mi prea trec prin minte chestii de astea.

| IlegalSmile a răspuns:

Mai nou asa sunt unii baieti [unii prea putin spus] Profita de bietele fete si dupa aceea se lauda ca a facut s** cu ea... Sora ta este intr'o situatie foarte jenanta deoarece a fost facuta de ras in fata tutoror. Sora ta ar putea sa se razbune pe el avand un nou iubit si acel c***** atunci o sa'si dea seama ce a gresit in toata aceasta problema happy
Bafta! Spune'i surorii tale sa fie calma daca se razbuna pe el nu face prea mare lucru happy Cel mai bine sa se calmeze si sa ii ignore pe toti care isi bat joc de ea happy

Bafta multa bafta! Spers a fie rezolvata aceasta problema sad

| Cosderufe02 a răspuns:

Pai dacă are mașină Sa i-O ImpachEteze sOra ta în folie de bUcătTrie SaU nu stiu... oriCum, DaCă sPui ca e aTât De PrOst nu va fAce NiMic în pRiVința asta.