| Aleaida a întrebat:

Hello! Am nevoie de idei pentru un cadou pentru o prietenă dragă care a împlinit 40 de ani! Menționez că e supărată pe mine și eu nu vreau să pierd prietenia ei. Aștept raspunsul vostru!

Răspuns Câştigător
| sunmetal11 a răspuns:

Un tablou cu yin si yang, daca nu gasesti, fa-l pe comanda, da cautare pe google yin si yang imagini

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Inchiriezi un negru din africa, pe cel mai dotat.
Cu siguranta toate doamnele ar trebui sa aprecieze acest cadou mai ales ca in viata merita 1 data sa incerci si altfel de chestii.
Si unde mai pui ca marimea chiar conteaza...