| Aleeee95 a întrebat:

Hello. Am o problema grava. Acum o luna la mare am intalnit un tip, cu care m-am inteles super. Dupa ce am plecat de la mare, am tinut legatura si acum suntem impreuna. Nu mai vreau, cum sa ii spun? Intre noi sunt 500 de km. Vreau sa ramanem amici, vreau sa pastram legatura...dar nu mai vreau sa am angajamentul aceasta, de a fi intr-o relatie cu el.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ii spui ca daca nu vine maine la tine cauti pe altcineva

| OoBunnyoO a răspuns:

Ii poti spune ca distanta foarte mare dintre voi este o problema si din cauza asta nu mai simti ceea ce simteai pentru el la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de ce persoana esti tu... eu spre exemplu i-as spune clar fara nici o remuscare, dar tu... poate esti altfel. Dar daca incerci, la un moment dat dispare toata teama. Daca nu vre is apari rea, ii zici ca ai ceva sa ii spui, ii explici situatia si gata, cuvintele sunt usor de gasit daca nu stai sa te gandesti inaintewinking Si sa stii ca nu e asa rau sa fi cu el, chiar daca sunteti departe, daca este iubire. nu conteaza happy

| suMRed34 a răspuns:

Spune-i pur si simplu si foarte sincer ceea ce iti doresti si gata.Sinceritatea este cea mai importanta!

| vldut a răspuns:

I spun ca vrei pe cineva sa te tina in brate ca nu mai poti sta de una singura ca ai nevoie de cineva langa tine. Spune-i ca vrei sa fiti amicii direct ca e mai bine.Decat sa stea cu iluzii mai bine adevaru direct si gata

| vldut a răspuns (pentru vldut):

Si daca nu terminatii acum peste o luna doua tot asa o sa se intample pentru ca nu e distanta de 5 minute.Mai bine acu decat dupa mult timp.Doare mai putin acum decat peste 3 4 lunii

| vldut a răspuns (pentru vldut):

happy