| Karinna1 a întrebat:

Hello TPU! Un prieten si cred ca vrea sa se combine cu mine... maine ma duc la cabana si este si el acolo (el m-am chemat) cand este cu mine se poarta ciudat, neaga k ca ar vrea sa fie ceva intre noi, ceea ce fac si eu!hee hee avem ft multi prieteni comuni. Si ei fac misto de noi k de ce nu suntem impreuna. Ziceti-mi cum sa fac acum la cabana sa fiu cu el?! M-a tot intrebat legat de cabana cu cine vreau sa dorm, si chestii din astea, eu nu am zis ca as vrea sa dorm cu el sau chestii din astea! Cand suntem numa noi doi ma ia in bratedar nuiiin stare sa faca nici un pas! AM vb acum ceva timp cu el despre chestia asta prin mesaje dar nu mi-a dt un raspuns concret! ( a sarit de la un subiect la altul) hellp plsss! Funda!love struck

9 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Asa sunt baietii cand sunt in cu prietenii lor ''e cam plouat'', si cand e singura prinde curaj.

| NYLAMN a răspuns:

E o idee km cidata, da poate merge.Da-te pe langa altul(adica sa dormi cu el sau chestii, sa-l iei in brate cand il vezi pe ''prieten'' k e prin preajma. Inceark p el sa nu l bagi in seama. O sa se supere daca tine la tine. Si apoi cand sunteti doar voi..intreaba-l de ce e suparat, o sa refuze sa ti zica, dar bate-l putin la cap...zii k nu are de ce sa se supere k u l-ai asteptat sa fac primul pas, apoi saruta-lwinking.Cum am zis e ciudat

| Karinna1 explică (pentru NYLAMN):

Faza sa nu il bag in seama am mai facut-o laughing si era nervos! Problema ii ca de ce nu face pasu ala! adica are cate o iesire si vrea sa faca ceva. dar parca se razgandeste! de exemplu ieri a vrut sa ma sarute! si nu a mai facut nimic... pe mine asta ma deruteaza!

| dutzu4485 a răspuns:

OMG! am impresia ca nu stie ce vrea! sau ai este rusine cu tine....si cand e singur te vrea!
Spun asta ca am trait-o pe pielea mea!

| Karinna1 explică (pentru dutzu4485):

Pai asta mi-a spus si prietenii mei/nostri laughing pur si simplu nu stie ce vrea

| dutzu4485 a răspuns:

Ooops scuze am cam dat-o in barabig grin

| Karinna1 explică (pentru dutzu4485):

Asta am zis si eu ca nustie ce vrea! dar m-am gandit si o sa fac eu primul pas!happy

| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Poate ar trebui sa-l lasi pe el sa faca primul pas! :*

| MrCM a răspuns:

Nu vreau sa ofensez pe nimeni dar dupa mine asta nu e o problema chiar atat de grava ca si problema pe care ai tu cu gramatica! Si despre individul despre care vorbesti (vb) poate nu are chef de relatie ci doar de o vacanta la cabana cu tine!winking (If you know what I mean)