| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Am și eu o problema.
Puteți sa îmi ziceti și mie unde greșesc de tot sunt refuzat mereu?
Dacă sunt cuminte = prost
Dacă încerc sa fie totul bine iar nu e ok
Dacă încerc să îi ofer aproape orice ca sa fie fericită sunt nu știu cum.
Nu știu cum să o mai dau cu fetele astea. sad pls help

Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Sa stii ca femeilor in general le plac golanii. Sa spuna glume, ele sa rada, si chiar si atunci cand el se enerveaza par atragatori.
Esti cuminte, esti fraier. Dar nu uita ca femeia cu cat e mai usuratica, cu atat ii plac mai mult golanii, cu cat mai multi sa fie.

Femeia cuminte, se uita la baietii cuminti, adica fraieri. Femeia cuminte poate arata si bine, poate mai bine decat cea care prefera golanii. Tot femeia cuminte, poate cadea prada unor golani, nu e exclus, pacaliti de farmecul lor, dar ne abatem de la subiect.

Sunt si femei smechere care cauta baieti cuminti pentru ai controla, a pune stapanire pe ei, ca pe viitor ai parazita si insela, ca doar e cuminte, nu golan, deci nu sare la bataie sau sa o paraseasca.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti o persoana atractiva din punct de vedere fizic, esti prea pretentios de asta esti mereu refuzat, cauta una ca tine si va fi ok

| Skyline9 a răspuns (pentru RAY):

De unde ști tu ca nu sunt eu o persoana atractiva din punct de vedere fizic? M-ai văzut cum arată?

| RAY a răspuns (pentru Skyline9):

Atunci de ce nu te plac fetele de frumos ce esti a

| Skyline9 a răspuns (pentru RAY):

Mda, asa este cum zici tu

| T0T a răspuns:

Nu o dai nici cum. Ești tu, dacă nu le convine să plece.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Daca nu ai cirese, ce sa iti fac.

| qest11 a răspuns:

Ca o completare, lasa totul sa vina de la sine. Nu te ambala prea tare ca n-ai nevoie sa fii stresat, nu rezolvi nimic.

Sunasem un prieten care era la o petrecere intr-un bar, iar in fundal se auzeau multe rasete, si i-am zis in gluma sa-mi dea si mie la telefon vreo fata de pe acolo, si mi-a dat. Cu ea m-am si insurat. Daca ai sti ca inainte de asta, ma intalnisem cu sute pe net, am avut si relatii lungi, dar n-au mers. Pierdusem o gramada de timp, si am tras lozul castigator de acolo de unde nici nu ma gandeam ca va iesi ceva.

Urat sau frumos, pentru barbati conteaza mai putin. Ea, frumoasa sau urata, sa zicem ca poate ar conta putin, dar ce conteaza cel mai mult e sa nu ai nevoie de o armata de prieteni ca sa mentii o casnicie vie, doar pentru ca tu nu ai ce vorbi cu femeia ta, si va plictisiti singuri.

Mult succes iti doresc!

| andreeaalexia21 a răspuns:

In ziua de azi nimeni nu mai e multumit cu nimic(eu asa cred)...eu cred ca cel mai bine cu orice fata ar fi sa fii putin mai "rece, misterios" pana vezi ce si cum daca vezi ca chiar te PLACE atunci termini cu asta, daca nu atunci continui tot asa pana cand vei avea singur raspunsul...eu nu iti spun sa te schimbi, incerc doar sa te ajut! Si in al doilea rand daca o fata chiar te place atunci va fi multumita. Putin misterios nimic mai mult, Tot binele pup