| mariasimi a întrebat:

Hey,am un iphone 5 și versiunea lui e de ios 10.3.4 și când dau sa instalez o aplicație îmi scrie sa instalez o versiune mai buna pentru telefon am încercat,dar na funcționat, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~am un iphone 5... ce sa fac?~

cinstit vorbind, e o vechitură, schimbă-l.
D-aia nu-ți "merg" aplicațiile

| relian a răspuns:

Ce sa faci? Sa cumperi altul mai nou, ala e de cand lumea, in curand no sa il mai poti folosi la prea multe, ori deja nul poti folosi.

| johnnny123 a răspuns:

Ai un telefon lansat acum 12 ani. Între timp s-a ajuns deja la iOS 18, iar suport pentru iOS 10 nu se mai oferă de ani buni.

| mastadont a răspuns:

îți trebuie un alt telefon, iphone 5 e deja prea vechi pentru a mai rula aplicațiile actuale.

| Medxle a răspuns:

Buna! Din păcate versiunea de IOS este mult prea veche pentru applicati
Eventual poți să folosești btowserul puffin daca te ajuta cu ceva?