| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As putea sa am incredere intr-un baiat care imi face foarte multe complimente? Ne cunoastem de foarte putin timp si stiu ca ma place si il plac si eu, dar ma gandesc ca poate vrea doar sa fim impreuna, nu stiu daca ma place cu adevarat. Funda pentru un raspuns bun!winking

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Încrederea este specială, nu poți avea încredere în el doar pentru că ți-a făcut niște simple complimente. Complimentele le poate face oricine.
Că te place sau nu, doar el o știe. Și cu toate astea, ce s-ar schimba daca ai afla?

| SkyPilot a răspuns:

Pe baza complimentelor, nu. Observa-l pentru catava vreme si ai sa-ti dai seama.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Increderea se castiga in timp.

| Ezeru a răspuns:

Nu ar trebui sa iti darusesti increderea asa de usor. Asteapta sa ti-o castige.
O sa afli pe parcurs daca te place sau nu. Incearca sa il cunosti mai bine. happy

| angemon500 a răspuns:

Incearca sa ii cunosti prietenii, famili, rudele asa poti sa iti dai seama catusi de putin ce fel de persoana este.Nu te avanta din prima.

| alinutza0408 a răspuns:

Nu trebuie sa ai incredere in el din prima.Increderea se castiga, deci mai are de muncit in privinta asta.Pentru inceput ai putea sa ii acorzi o sansa, sa va distrati, sa va bucurati de viata, si vei vedea pe parcurs cum evolueaza lucrurile, daca poti avea incredere in el sau nu.Incearca sa nu pui prea mult suflet din prima pentru a nu avea de suferit.Mult succes.