| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Ce parere aveti de relatiile intre colegi? happy
Mie pana zilele trecute mi se pareau total aiurea. Dar am inceput sa tin foarte mult la un coleg care de mult timp ma placea. Si acum suntem impreuna love struck.

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Pe timp de vacanta? Mi se par foarte ok. In timpul scolii... daca esti geloasa o sa te superi pentru. ca sta cu alta fata, sau ca intreaba ceva, si tu o sa crezi ca flirteaza cu ea, sau o sa ti se pare ca nu iti acorda atentie, si asa mai departe. Ai mare grijahappy. Daca va despartiti vreodata o sa il vezi zilnic, si crede-ma ca o sa te doara, in special daca ai nimerit unul care dupa ce se desparte o sa il vezi cu multe alte fete, si asa mai departe. Incearca sa ai grija de tine, si gandeste-te ca dupa ce va despartiti o sa il tot vezi, desi o sa vrei sa-l uiti, nu o sa poti. Funda?happy

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde mult de voi. Problemele cele mai nasoale apar dupa ce se termina o asemenea relatie, daca se termina urat.

| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Nu stiu ce sa zic laughing

Mi se par putin cam aiurea ...adica colegii, si vecinii ar trebui sa fie colegi si vecini in niciun caz un cupluwinking

Item xxY happy

Pa, pa^^

| starmaker a răspuns:

Felicitari! Sper sa dureze. Iar daca nu tine mult si va veti desparti, incercati sa continuati sa fiti colegi macar.

| LorenaBmw a răspuns:

Si eu sunt cu un coleghappy, este cu mine in clasa.
Mie mi se pare normal, daca de persoana respectiva te-ai indragostit, asta este... nu conteaza de unde vine:*
stai linistita, o sa-ti auzi poate vorbe... dar nu trebuie sa le bagi in seama!
Fundaaalove struck?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte bine! daca va iubiti trebuia sa fiti impreuna! multe fete le stiu care sunt cu coleagii de clasa si e mult mai bine deoarece sunt mereu aproape si il cunosti mai bine decat pe alt baiat cu care te cunosti recent! intelegi ce vreau sa spun! si se apropie scoala o sa stai cu el in banca o sa fie super:X:X:X:X iubitiva mult ca meritati:*::*:* te pup pa-pa

| LordRing a răspuns:

Dar nu vezi ca cele mai multe relati sunt intre cologi pana sa plece la liceu sau la facultate aproape orce persoana a fost intr-o relatie.

| XxY_5456 a răspuns:

Colegi & vecini: Never!winking

| Battery a răspuns:

Eu am incercat si nu a mers. Poate la voi "iubirea" e mai mare.