| justsmile8 a întrebat:

Hey! In scoala mea este un baiat care imi da cateva semne ca ma place, dar ma face si sa fiu confuza din unele motive.

-se uita la mine destul de des
-eram la ora de sport si a venit cu mingea de basket in fata mea si incerca sa ma sperie
-am iesit din sala si dupa a iesit si el
-m-a facut bunaciune
Eu sincer nu mai inteleg nimic.Am ramas uimita cand mi-a spus bunaciune pentru ca nu il stiam genul ala de baiat.Ce credeti? Isi bate joc sau ma place? Funda happy
P.S:l-am vazut de mai multe ori la ora de sport incercand sa le sperie pe colegele mele.

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Eu cred ca lui ii place de tine si nu stie cum sa iti zica. Poate este timid din acest punct de vedere.

5 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

E timid. Fa tu primul pas. Nu ai nimic de pierdut!

| dannycrtsz a răspuns:

Probabil e tipul ala de baiat "cuceritor".
Daca vrei o relatie frumoasa si lunga nu-i da atentie si cauta pe cineva care stie sa se poarte cu o fata tongue

| PitBul2C a răspuns:

Sigurat e timid ca mine ori cum daca vre relatie acceptal si apropo cati ani aveti
?

| justsmile8 explică (pentru PitBul2C):

| PitBul2C a răspuns (pentru justsmile8):

Aha multi inainte