| OnStepToDie a întrebat:

Hey, mă gândeam ca de Crăciun să îi iau fratelui meu un cadou [ P.S. are 24 ani ], am cam rămas în pană de idei... Mă ajutaţi şi pe mine vă rog? Fundă

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Depinde de ce bani ai.Un ceas, un parfum, un tricou.

13 răspunsuri:
| Larisutza1357 a răspuns:

Un ceas de mana... ar fi ok happy

| tiffanylor a răspuns:

Pai la 24 nu ti doresti decat bani. daca vrei sa i iei cv. incearca un pulover. Dar poti incerca si cu o suma de bani. i ar placea mai multbig grin

| Low72 a răspuns:

Vin..Darts..Set de tablehappyhappy

| mgtow a răspuns:

O camasa eleganta din carrefour alba ar fi buna.

| benga94 a răspuns:

Depinde ce gen este si ce ii place lui cel mai mult! Depinde de la persoana la persoana,poti incerca prin ai cumpara ceva,nu te baga la haine ca poate nu ii place, incearca un parfum, daca e un gen mai rebel incearca o sabie cu un suport ca sa o puna ca ornament, poati sa ii dai si ceva banutii sa isi cumpere ce vrea, etc. funda?

| Florentina83 a răspuns:

Pai... il poti pacali sa ii faca o scrisoare lui mos craciun (pfff stiu ca e nasoala, dara sa stii ce isi doreste) si te inspiri de acolo. funda daca a mers:*

| FrumusikaPop a răspuns:

Eu as zice sa ii dai niste bani, asa isi ea el ce doreste, sau ii iei un parfum

Răspuns utilizator avertizat
| deeaela a răspuns:

Un ceas!

| TonyGamesLion a răspuns:

O tableta...ce zici?

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Un parfum si si un telefon

| Lamaitzza a răspuns:

Un parfum sau un set din-ala cu fular, fes si manusi. big grin
P.s : Eu zic sa nu-i dai bani pentru ca e mai urat asa..banii se amesteca cu alti bani dar cadoul ramane! :d
Iarna magica!

| Larisssaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii ei un ceas de mana si o camasa.
Asta ar fi destul de ok happy