| aDORpISICUTELE a întrebat:

acum cateva minute ma gandeam la baieti big grin
am 14 ani si cred ca mi-ar prinde bine un prieten.
faza e ca la mine in clasa sunt numai tarani si nu sunt atrasa de ei. eu voi trece a 8-a. la scoala, eu eram in a 7-a A. baietii care erau in a 7-a B, erau super de treaba si inca sunt. Faza e ca mie-mi plac baietii mari. de-acolo 1-2 au 15 ani, restul baietilor au 14-13. nu pot alege sad un baiat de 15 din B flirteaza cu mine in timp ce alt baiat ma ajuta si imi ia apararea.
de ce vreau prieten? consider ca sunt destul de desteapta incat sa am prieten. tata imi spunea mereu: "invata si vei avea parte de iubire."
eu ma stiu bine cu ambii baieti si cand ii vad ca se cearta pentru mine, imi doresc sa nu exist sad
de ce sunt placuta? pentru ca sunt de 1, 68 si am 50 de kg. sunt bruneta cu suvite blonde si sunt de 9 la scoala big grin
amandoi sunt de 1, 70, au 15 ani cum v-am mai spus, sunt inteligenti, de treaba, sinceri si sufletisti.
eu nu stiu pe cine sa aleg, v-am mai zis sad
dau funda raspunsului care ma sustine si care ma ajuta.
parintii mei sunt toata saptamana la munca, fratele meu e mai mereu plecat si n-are nimeni timp sa ma asculte, dar sper sa ma ajutati voi happy

Răspuns Câştigător
| BlackStar99 a răspuns:

Scuze,daca vrei sa alegi pe unul dintre cei doi, incerca sa vezi care are sentimente mai mari pentru tine.
Stiu, e greu acest lucru dar incearca.Sau,poti sa astepti si sa-i lasi sa vina ei la tine.Cine stie, poate o sa apara un al 3-lea! ASTEAPTA SI ANALIZEAZA!(vorba lui tata)

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai nevoie de o curea pe cur si studii, lasa dragostea la 18 ani

| aDORpISICUTELE explică (pentru mgtow):

E o regula sa am prieten la 18 ani? Atata timp cat am 9 pe linie la scoala, merit sa fiu si eu un pic fericita. Astept si alte raspunsuri.

| Blamely a răspuns:

Daca chiar ai vrea, ai stii si pe cine vrei.

| aDORpISICUTELE explică (pentru Blamely):

Eu vreau... sad Ma voi gandi mult happy

| DeeaV a răspuns:

Vrei un prieten pentru ca e o moda. Nu, nu e la moda, e o prostie, de ce vrei sa iti complici viata inutil? Ai rabdare si totul vine de la sine, asteapt a sa te indragostesti intr-adevar de cineva, nu sa ai o lista cu potentiali iubiti.

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Si deci ce vrei sa intrebi?

| aDORpISICUTELE explică (pentru xBlackUndergroundx):

Daca ai fi fost putin atent/a, ai fi observat ca n-am intrebat nimic si daca n-am intrebat nimic inseamna ca nu vreau sa intreb nimic!

| BlackStar99 a răspuns:

Daca-ai fi in orasul meu, te-as suna direct(frumoasa si desteapta).In ce oras esti? happy

| aDORpISICUTELE explică (pentru BlackStar99):

Eu stau in Oradea.

| aDORpISICUTELE explică (pentru BlackStar99):

Dar ce legatura are ce ai scris tu cu intrebarea mea?

| aDORpISICUTELE explică (pentru BlackStar99):

happy Multumesc oricum. O sa incerc toate variantele big grin

| aDORpISICUTELE explică (pentru BlackStar99):

Astept si alte raspunsuri, cum am mai zis. Insa daca nu voi mai primii, iti voi da funda happy

| BlackStar99 a răspuns (pentru aDORpISICUTELE):

Scuze,daca vrei sa alegi pe unul dintre cei doi, incerca sa vezi care are sentimente mai mari pentru tine.
Stiu, e greu acest lucru dar incearca.Sau,poti sa astepti si sa-i lasi sa vina ei la tine.Cine stie, poate o sa apara un al 3-lea! ASTEAPTA SI ANALIZEAZA!(vorba lui tata)