| TheExpert01 a întrebat:

am o intrebare ciudata: sa consideram ca pe mine ma notez cu A, bunica mea are o nepoata o notam cu B iar nepoata are un fiu il notam cu C iar intrebarile sunt: 1. Ce este B pentru A? si 2.Ce este C pentru A? sau ce este A pentru C? funda repede nu raspundeti in bataie de joc!

Răspuns Câştigător
| ave1994 a răspuns:

1. B pentru A e vara.
2.A pentru C e un var de-al doilea.:-s cred...atat timp cat B nu este sora cu tine.

4 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

A si B - verisori A unchi pentru C de al II-lea

| adutzwtaw98 a răspuns:

1:B pentru A e verisoara...2:C pentru A este veriosoara de gradul 2... si A pentru C cred ca tot asa sper ca te.am ajutat

| twittermihai a răspuns:

1.nepot 2.stranepot 3.strabunica :-?
dati un click si aici pls http://orice.tk

| Aliens a răspuns:

1. Verisoara
2. Verisoara de gradul 2.
3. Matusa de gradul 2? laughing