| Anonim13912 a întrebat:

Am sa va explic mai pe scurt, am stat cu un baiat acuma cativa ani, dar inca ne mai iubim. Problema e ca stam foarte departe si in timpul cand nu eram impreuna a inceput sa iese cu alta fata. Vara asta ne-am intalnit si am fost impreuna toata vara dar acum iar suntem despartiti si mi-a zis ca o sa se mai gandeasca la ceea ce vrea. Fosta lui tot posteaza pe Fb ca e cu el si asa mai departe. El nu are facebook, nu s-i-a facut niciodata deci nu stie ce face ea. Si eu ma intreb, oare chiar e cu el sau doar face ea postari ca cumva sa vad eu? Nici nu prea vorbeste mult cu mine dar eu as vrea sa vorbim mai des si despre chestii serioase, dar nu stiu daca ar fi cazul daca inca mai vorbeste cu ea. sad Help me pleaseee

4 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Baiatul e destept joaca la doua,, porti,, daca intelegi laughing)) Glumeam Intreaba-l vb cu el sincer. cat de sincer posibil

| SkyPilot a răspuns:

Mai vorbeste odata cu el si lamuriti lucrurile. Spune-i ce simti pentru el, si spune-i ce vrei de la el. Cand iubesti pe cineva nu te gandesti o mie de ani daca vrei sa fii cu persoana iubita. Dragostea adevarata nu tine cont de distante si de alte obstacole.
Daca e cu fata respectiva, afli si te linistesti. Daca tot mai are nevoie de timp de gandire, ar fi mai bine sa renunti la el.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Am avut și eu o relație la distanță și crede-mă, nu îmi mai trebuie deloc. Relațiile astea nu țin, orgoliul e prea mare, certuri etc. Eu își face alta și tu stai să suferi din cauza asta. Caută și tu alt băiat.că doar nu e bătut în cuie el.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde daca fata aceea stie de relatia voastra. Eu cred ca el doar se joaca cu voi si va schimba cum are chef si cand se plictiseste de una trece la alta. Uita-l ca n-are sens. Ai vazut si tu ca nu poate sa mearga relatia asta.