| Yuyakee a întrebat:

Hey TPUhappy am si eu o intrebare si vreau raspunsuri cat mai repede:* treaba sta in felu urmator... mie imi place de un baiat si el pe mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el...numai ca e diferenta intre noi cam de 6-7 cm (eu mai inalta decat el) el are 1, 69 eu 1, 73-74 credeti ca ar trebui sa fie inaltimea un obstacol? plz vreau sa ii dau un rasp cat mai repede multumesc:*:*:*

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Clar nuuu! Inaltimea nu e un obstacol..si sunt putini cm diferenta intre voi..asa ca, sa va tina :*

| Yuyakee explică (pentru pwp):

Da-mi voie sa retific tocmai ce am vb cu el si din ''pura curiozitate'' l-am intrebat ce inaltime are si dif este de 3-4 cm si cum i-am spus si mai sus... a renuntat la un loc de munca in strainatate pentru mine... m-a cautat un an de zile, a renuntat la prea multe lucruri pentru mine si intr-un fel ma simt putin prost.

| pwp a răspuns (pentru Yuyakee):

A facut atatea pentru tine...si tu ai putea sa renunti la frustrarea inaltimii pentru el happy

| Yuyakee explică (pentru pwp):

Da ai dreptatesad

| eugenl a răspuns:

Nu conteaza inaltimea si nici greutatea si varsta, conteaza compatibilitatea si daca are minte si nu este un golan, si cel mai important conteaza daca lucrul acesta te deranjeaza pe tine.

| Yuyakee explică (pentru eugenl):

Multumesc pentru raspuns...intr-un fel asa ma gandesc si eu plus ca il cunosc de cativa ani...si este atent cu mine ca nu cumva sa ma raneasca cu un cuvant sau ceva si daca greseste isi cere scuze, facand o paranteza un an nu am vorbit din cauza unor probleme dar el m-a cautat sad acum am aflat ca a renuntat la un loc de munca in strainatatesad pentru mine

| ToLoveRu a răspuns:

Eu am niste criterii bine intemeiate cand vine vorba de baietibig grin:
1. El sa fie mai inalt decat mine la inaltime
2.Sa fie mai mare la ani decat mine

Ma bazez mult pe aceste lucruri dar conteaza ce simtiti unul pentru altulkiss

Noroc mai departe!happy

| Yuyakee explică (pentru ToLoveRu):

Recunosc ca am scris 6-7 cm... dar tocmai ce am vb cu el si dif este (retific) 3-4 cm...chiar conteaza inaltimea sau sentimentele?

| ToLoveRu a răspuns (pentru Yuyakee):

Ti-am spuskiss
Conteaza ceea ce simtiti unul pentru altulhappy

| Yuyakee explică:

Am uitat sa precizez ca el este mai mare in varsta decat mine.va rog ajutati-masad