| xFaith a întrebat:

am si eu o mica problema
-Mama. amicului meu [ suntem prieteni de familie] isi serbeaza ziua si ne-a invitat la ea acasa.
Problema sta in felul urmator straight face
Iubita amicului meu nu ma suporta de nici o culoare. [ crede ca vrea sa i`l "fur" si pur si simplu nu ma poate suferi` oh go on. avand in vedere ca suntem si prieteni de familie ea ar crede ca El m`ar place ]
Nush ce ar trebui sa fac. sa merg la ziua mamei lui, avand in vedere ca Ea va fi prezenta.
M`as simti cam ciudat daca m-ar privii cu ura.
Iar mama ma incurajeaza sa merg si sa nu ii dau satisfactii iubitei lui.
Ce ar trebui sa fac?
Sfaturi ceva sad?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Du-te si nu o baga in seama.

| Alemoni a răspuns:

Du-te, poate poti sa-i demonstrezi ca nu incerci sa ii furi.
Bafta!

| roxanarsene a răspuns:

Du-te! daca e desteapta o sa fie ok avand in vedere ca e ziua mamei lui! nu cred ca o ii strice ziua de nastere pentru gelozia ei! trebuie sa ii faci placerea de a te avea in preajma la o zi asa de importanta!