| ale7 a întrebat:

As vrea sa-i cumpar mamei ceva de 8 martie dar habar n-am ce (in afara de flori).Mi-ati putea da ceva inspiratie, pls? Dau funda la propunerea care imi place cel mai mult. P.S.: mama e tanara.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pana atunci mai este dar eu sa fiu in locul tau i as lua un ghiveci de flori[pe 8 martie o sa gasesti de tot felul]o cutie mare de ciocolata, un martisor si un simplu,, te iubesc,,

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Mai este pana in 8 Martie, pai ce ii place mamei tale? Pote o invitatie la un film cu cativa prieteni, o excursie cu sotul fara copiilaughing, un inel ca simbol, un lantisor, un peste, un animal de companie, o tigaie noua, niste haine noi, pantofi, o trusa de machiaje, im telefon, cercei.

| ByBoysMb a răspuns:

Un trandafir si o cutie de bomboane

| vitaminastefan a răspuns:

Simplu, organizeaza un eveniment sau invit-o undeva in oras, sa petreceti timp impreuna, asta ii va oferi comfort si se va simti minunat cu siguranta. Orice mama vrea sa se apropie de propriul copil, iar faptul ca profiti de ocazie sa petreci timp cu ea ii va dovedi faptul ca te bazezi pe sfaturile si increderea ei.

| Annishoara01 a răspuns:

Ideea cu parfumul nu este rea. Asta in condiţiile în care ştiţi exact ce parfum îi place. Dacă nu sunteti sigur, mai bine evitaţi aceste rafturi.

Cadoul nu trebuie să fie nici prea ieftin.

Nu cumpărati lucruri pe care le are deja...

http://www.ilux.ro/

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

Pai: un parfum; un lantisor; un inel; un ceas(de mana); o carte; iubire