| TarjaTurunenFan a întrebat:

Hey TPU!

Care este cel mai recent iubit al Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Addaa1998 a răspuns:

Buna!

Selena Gomez este in continuare iubita lui Justin Bieber!
Oamenii il vorbeste pe Justin de rau, dar nu merita asta deoarece ei 2 fac un cuplu dragut si simpatic
Deci in continuare ca inainte sunt impreuna
Stiu ca s-au despartit odata dar s-au impacat!
E bine de stiut ca le sta bine impreuna

3 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Eu credean ca e Justin Biber :-?

Stii ca, daca te uiti la Macicieni, unde joaca ea, a fost un episod unde ea a castigat un premiu ca "Vrajitorul anului".

Acolo are o tunsoare noua. Are parul drept si cu breton.

Cand am dat sa vad care este iubitul ei, mi-a aratat cum si-a facut parul si era sus o intrebare : "Justin, ii sta bine Selenei cu noua ei tunsoare?"

Dar nu m-a lasat sa dau ca sa iti trimit linkul.

Dar am gasit altul aici :

http://vedete.rol.ro/......75956.html

Jos scrie :

Acesta este noul look al Selenei Gomez Iubita lui Justin Bieber.

Sper ca te-am ajutat.

Peace^^

| CartofulFred a răspuns:

Momentan, banuiesc ca Justin Bieber, dar este doar o chestiune de 2 ani pana sa pot intra in posesia unei arme si sa curat lumea de acest cuplu fabulos.