| nobody1512323 a întrebat:

Duminica viitoare e ziua mamei mele și nu știu ce sa ii iau.Am nevoie de sugestii

6 răspunsuri:
| Sn1p3r323 a răspuns:

Trandafiri rosii ca focul.

| Ruptura a răspuns:

Gandeste-te ce-i place, ii poti lua flori, sunt multe chestii.
Familia nu pune pret pe cadou, gestul conteaza, sau cel putin asa trebuie.

| Freya1 a răspuns:

Parfumul preferat, o gentuta, o cutie de bomboane si o esarfa...

| munteanuionvictor a răspuns:

O felicitare scrisă de mână.

| Kate78 a răspuns:

Îi poți cumpăra o cană cu un mesaj gen „I love you mom", dacă nu găsești, poți cumpăra o cană simplă și poți scrie chiar tu cu carioci sau tempera. Sau umpără-i un buchet cu florile ei preferate și o ciocolată. Pa, pa

| munteanuionvictor a răspuns:

O cană pe care scrie "Pentru cea mai bună mamă".