| Ercjiaai a întrebat:

Eu am acnee iar parintii mi-au cumparat o crema sa scap de ea. Tata mi-a zis ca daca scap de ele o sa -mi cumpere ce-mi doresc. Chiar aveam nevoie de o placa video si un procesor nou la PC si i-am zis de ele. Cand a auzit ca ele costa 1300-1400 lei a zis ca el nu o sa-mi cumpere desi suntem o familie destul de instarita. Credeti ca o sa-mi cumpere piesele respective? De obicei imi cumpara ce vreau chiar daca initial zice nu. Ce credeti ca o sa faca acum?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ti-au luat o crema anti-acnee si cu asta te-a vrajit tatal tau ca-ti cumpara nu stiu ce!? Mie mi se pare o gluma din partea lui si tu banuiesc ca ai picat in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla ca pe internet, toti suntem instariti, milionari de carton exista cu duiumul, in mediul virtual!

Adica ce, tu crezi ca cine are acnee, chiar si vulgara, primeste tot ce vrea?

| Ruxandra15 a răspuns:

Bine e destul de mult sa dai 1400 de lei pe ceva care se strica in mai putin de un an(daca esti ca mine nu tin nici macar o saptamana). Insa daca zici ca de obicei iti ia ce vrei la un moment dat iti va lua. Asa au zis si la mine de iPhone si dupa cateva saptamani mi l-au luat.

| anonim191 a răspuns:

Cumpara zynerit si in 2-3 zile scapi de acnee. apoi vezi cu ochii tai daca iti cumpara sau nu.