| larisu a întrebat:

in curand va fi ziua tatalui meu doresc niste mesaje de multumire pentru el fundita:d

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si
La multi ani tatalui tau!
multumirea, felicitare si urarea cea mai buna si frumoasa, e cea care porneste din inima si sufletul tau inventata pe loc..nu trebuie sa inveti sa ii zice ceva, ce poate tu nu simti acele urari..nu crezi?
Multa sanatate si o zi frumoasa sa ai!

| XatomisX a răspuns:

La multi ani!

| Anonima264 a răspuns:

Fara suparare, dar nu crezi ca tatalui tau i-ar placea mai mult daca i-ai spune tu tot ce simti din inima decat sa pui persoane sa iti zica ce sa ii spui?

| Danielbc a răspuns:

Buna tata, stiu ca e ziua ta astazi si vreau sa iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine pana acum, fara educatia ta nu puteam sa imi pierd virginitatea la o varsta frageda, nu puteam sa raman insarcinata si sigur daca nu ma invatai sa fiu un om bun, iubitul meu cu cercel in nas si 39 de tatuaje nu ma baga in seama.ma duc acum sa jefuiesc o casa de amanet, tine-mi pumni tati.

ps.glumeam stii bine cat de mult te iubesc si cat de bine m-ai crescut si educat pentru asta iti voi multumi toata viata, la multi ani!