| Denny2o11 a întrebat:

In legatura cu intrebarea http://www.TPU.ro/......ca-iubita/ pana la urma el nu a reusit sa vina ca nu a avut bani si a zis ca nu ar fi corect sa vina fara sa puna bani insa el s-a despartit cam acum o luna de fata aceea. Insa pe 1 noaptea dupa revelion am fost la un majorat. si acolo ne-am sarutat si am dansat imbratisati insa nu am putut vorbi prea mult singuri apoi m-a dus acasa si am mai stat de vorba la poarta insa mai erau si altii deci nu puteam sa vorbim cine stie ce... Ziua urmatoare am vb 2 ore prin sms insa eu acum nu stiu daca noi suntem impreuna sau nu. cum as putea sa aduc subiectul asta in discutie?

1 răspuns:
| justme66 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi direct sau daca ti-e jena printr-un sms prin care sai scrii ceva de genu daca voi sunteti impreuna sau a fost doar o aventura de o noapte. Parerea mea este sa clarifici situatia ca sa nu-ti faci sperante si dupa aia sa suferi, oricum bafta.