| RainbowColorsDIY a întrebat:

Ma numesc Maria si am 11 ani. Pe 7 mai e ziua mamei mele, dar nu stiu ce cadou sa ii iau. Vreau ceva frumos, ceva imbracaminte, sau... nu stiu. Imi dati va rog niste idei? Ce sa ii cumpar? Din septembrie, de anul trecut (2015), am economisit 1200 de lei si 140 de euro. As vrea ca acest cadou care vreau sa il cumpar sa nu coste mai mult de 100 de lei pentru ca in luna mai, mai am vreo 6 persoane din familie care isi sarbatoresc ziua.

Răspuns Câştigător
| Monyk467765665566656555656 a răspuns:

Nu conteaza ce ii iei, conteaza ca e din suflet! Ii poti face o felicitare sau faci o inima mai mare pe carton si pui hartie creponata rosie, iar apoi desenezi pe ea 2 ochi cu carioca.A facut o fetita la scoala si a iesit minunat. Ii poti cumpara o rama simpla sau una in care sa pui mai multe poze cu voi, poti cumpara o cana cu un mesaj frumos sau lucruri frumoase cu mesaje, poti cumpara un parfum daca stii ce ii place sau ii poti face un tricou personalizat, pui o poza si un mesaj..Sunt multe cadouri, depinde si unde stai, la oras sunt mai multe lucruri. Astept sa ne scrii ce ai ales laughing

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Poti sa ii iei o bluza mai larga de vara sau o geanta si daca iti ajung banii sa ii faci o poza cu voi doua in rama.

| RainbowColorsDIY explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!

| IulianaEveline a răspuns:

Buna! Este o idee ff buna...ii poti cumpara o bluza sau un tricou depinde cum e vreme la voi( la noi e mai ploios), m.as mai gandi la ceva... Daca ai vreo poza cu ea pe tel...o poti scoate si ii faci un tablou( mai mare sau mai micut ..cum vrei tu) desigur ca ii poti scrie si un mesaj pe poza. Mamelor le plac la nebunie lucruri de genu...mai aleš daca este de la tine.

** in poza poti aparea si tu ...ca sa fie mai frumos