| LittleRose a întrebat:

Mi-a placut acum ceva timp de un baiat si el stie asta deoarece i-am spus.Intr-o discutie despre mine a intrebat pe un ton putin urat daca iar imi place de el.I s-a spus ca nu si eu am facut tot posibilul sa ii arat ca nu.Dar el ma urmareste foarte mult cu privirea, se opreste in loc pentru a se uita la mine, le spune prietenilor lui lucruri la ureche iar acestia se intorc sa se uite la mine.Am observat ca baiatul se uita doar cand nu il vad eu.Am mai stat de vorba si s-a purtat frumos.A spus in discutia aceea despre mine ca nu avem treaba unul cu altul.Atunci de ce face toate astea? Ce parere aveti despre comportamentul lui?

2 răspunsuri:
| Io4 a răspuns:

Fii si tu smechera, testeaza-l, dar nu pune mult suflet ca s -ar putea sa risti sa-si bata joc.happy

| RomaniucEugen a răspuns:

Pai te place, mult. Ia, intr-o zi cand sunteti doar voi 2 pe coridor fara sa il intrebi ce face duti la el si saruta-l. Poate te convigi ca te iubeste happy