| WebEye a întrebat:

Hey TPU,recent prietenul meu mi-a aratat o colega de a lui din clasa si mi-a placut,dar eu nu o cunosc pe fata, si as vrea cateva sfaturi despre cum sa o abordez(tin sa precizez ca ea joaca metin2, un joc online mmorpg), din cate am auzit e de treaba, dar nu stiu cum sa-i zic ca nu o cunosc deloc...numa de pe fb,problema e ca eu n-am poze cu mine pe facebook, ce ar trebui sa-i zic pentru ai capta atentia si sa iasa ceva bun din asta? big grin

Funda, rog seriozitatewinking

3 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

O parere : arunca cu un ghiveci dupa ea, apoi iti ceri scuze laughing

| Marshal2118 a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti nu sa faci ceva extrem sa fii bagat in seama ca vei ajunge la spital...

| murete a răspuns:

A pai stiu solutia intri pe http://lolzidle.ro/metin2/ si rezolvi problema