| WebEye a întrebat:

Hey TPU,recent prietenul meu mi-a aratat o colega de a lui din clasa si mi-a placut, dar eu nu o cunosc pe fata, si as vrea cateva sfaturi despre cum sa o abordez(tin sa precizez ca ea joaca metin2, un joc online mmorpg), din cate am auzit e de treaba, dar nu stiu cum sa-i zic ca nu o cunosc deloc...numa de pe fb, problema e ca eu n-am poze cu mine pe facebook, ce ar trebui sa-i zic pentru ai capta atentia si sa iasa ceva bun din asta? big grin

Funda, rog seriozitatewinking

3 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Daca joaca mt afla pe ce regat e, afla-i numele din joc, fa-ti cont si vorbeste cu ea acolo, asa o sa aveti ceva comun. Desi exista riscul sa aiba lv foarte mare si sa nu interactioneze cu tinelaughing Ai si o a2a alternariva roaga-ti prietenul sa va faca cunostintawinking

| justHISgirl a răspuns:

Ce zici daca ai incerca sa o intilnesti(roaga-l pe prietenul tau sa te ajute,du-te la el la scoala sau organizati o iesire in oras,mini party,dupa ce incepeti sa vb incearca sa gasesti interese comune,teme interesante de discutii.Dar daca pretinzi la cv serios nu deveni prietenul ei, dimpotriva incearca sa o entuziasmezi, sa pari enigmatic, nu pune toate cartile pe masa, las-o si pe ea sa te descopere. Sper ca va merge asa pentru ca fetele iubesc baietii misteriosi.crede-ma

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Incearca sa socializezi cu ea pe facebook daca o ai la prieteni vorbeste desprea...sau daca nu roagal pe prietenul tau sa te ajute sigur o sa iasa ceva SUCCES :*