| oanaspr a întrebat:

Hey TPU.Se apropie Craciunul.si nu stiu ce sa-i iau prietenului meu.Suntem impreuna de 4 luni si este cam rafatat, este obisnuit cu firmele si chestii.Ideea e ca nu vreau sa dau 300 lei p un draclaughing de imbracat sau parfumuri si ceasuri nu se pune problema sau asa.nu ma bag.deci ceva asa simbolic craciunului dar si relatiei noastre.si totusi el e baiat...sa-i iau?laughing))HELP!

Răspuns Câştigător
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Un cd cu artistul sau preferat...Mie mi-ar placea ca prietena me-a sa-mi dea un cd cu albumul lui eminem xD

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Așa e și prietenul meuwaiting...
i-ai o eșarfă/fular de firmă. (nu-i chiar așa simbolic.)
Un lănțișor de argint e cel mai bine.

| oanaspr explică (pentru mimiwewem):

Probabil avem gusturi putin diferite la haine si accesorii...laughing

| flavia2000 a răspuns:

Poti sa te imbraci in craciunita si sa faci de mancare si-l inviti la o cina romantica sau daca vrei si cu alte prietene sau prieteni
sper ca ti-am fost de ajutor

| oanaspr explică (pentru flavia2000):

1.Am 16 anilaughing deci ideea cu mancarea e exclusa rolling on the floor).2. Cina romantica tot el o plateste.cu prietenii iesim oricum.si nu ramane cu un cadouuu simbolicc crying((

| cozmin556 a răspuns:

Iai niste bilete la filmul sau preferat

| oanaspr explică (pentru cozmin556):

La film plateste el.normallaughing dar merci oricum :*

| Madddi a răspuns:

O bratara cu numele lui?
Sau Un lantisor de argint cu initiala numelui.thinking