| honey_1418 a întrebat:

sunt in Spania de un an si vreau sa ma intorc in tara am prieteni acolo, prietenul, totul dar ma da cu un an inpoi la scoala si nu vreausigh ce sa fac sa merg sau nu?

7 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Si eu sunt in Spania.Nu au cum sa te dea un an inapoi daca tu ai dovezi ca aici ai terminat(dau un exemplu) 10 clase.Ei nu au voie sa te dea in cla a`9`a.De ceva timp ma gandesc si eu sa ma intorc, ma asteapta prietena cea mai buna si iubitul.Deja astept!

| cretudaniel99 a răspuns:

Depinde poti sta acolo pana la sfarsit adica sa stai pana la sfarsitul clasei a 8 liceului sau facultati da nu intre ele
sper sa te ajute

| HahahaAb a răspuns:

Hey! Nu te intoarce, asteapta sa-ti trmini scoala si dupa faci ce vrei, mai ales daca ai note bune acolo!
Iubitul te asteapta daca tine la tine!:-D

| VINTZU a răspuns:

O vorba din batrini zicea urmeaza-ti inimabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decizi tu singura ce e mai important pentru tine, ceea ce numesti tu "totul" sau un an happy Apropo, atat de multi spun vorba asta "mi-as da viata pentru tine". Tu ai ocazia sa dovedesti prietenului ca ii poti da macar un an din aceasta viata big grin

| ElHuron a răspuns:

Daca prietenul tau te iubeste va mai rabda putin pana termini tu scoala. Oricum decizia ramane a ta. Gandeste-te ce conteaza mai mult in viata: iubitul care iti poti face altul sau scoala care te ajuta in viata? Asta e parerea mea. Mai gandeste-te!

| spr1yt3 a răspuns:

Nu o fa