| Larisateiubeste a întrebat:

va rog niste sfaturi.Sunt cu un băiat de 2 ani jumate.Îl iubesc foarte mult căci ma ajutat când mi-a fost greu ma prețui si a avut grijă de mine.Eram de nedespărțit si urma să ne căsătorim.Dar din cauza unui asa zis "prieten"de a-l lui a stricat totul. Începe să petreacă mai mult timp cu el decât cu mine.Din cauza lui a început să fumeze să bea si mai nou sa joace la păcănele.Ba chiar într-o zi s-a luat de mine prietenul lui si când i-am zis i-a luat apărarea având mai multă încredere în el decât în mine.Ma minte în fata când l-am întrebat dacă fumează mi-a spus că nu cu toate ca l-am văzut.Plus ca prietenul lui a făcut în trecut pușcărie din cauză că a furat o masina si a facut trafic si consumat droguri.Ba chiar îmi ia iubitul prin câte cluburi si într-o seară l-am urmărit era beat si cu o stripteuză lângă el.Am fugit in lacrimi de acolo.Va rog orice sfat e bine venit.Îl iubesc si nu vreau sa arunc 2 ani frumosi pe apa sâmbetei.Cryng☹

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Te duci si ii zici in fata daca nu te asculta asta e nu prea ai cum sa il aduci inapoi

| Doub a răspuns:

Arată-i că tu eşti mai jmek ca prietenul lui plictisitor.

| Maya95 a răspuns:

Spune-i ca il parasesti daca mai continua asa...o sa aiba de ales intre tine si prietenul lui, poate se mai cuminteste daca vede ca o sa te piarda. Bafta!