| Raluu a întrebat:

Heyhappy vine Sf Valentin si pe langa ziua indragostitilor este si ziua prietenului meuhappy ce sa ii cumpar cadou?happy funda pentru cel mai dragut raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Biiiancaaa a răspuns:

Pai,cred ca ar fi frumos sa te ocupi sa faci un colaj cu multe multe poze cu voi in diferite ipostaze ale relatiei voastre,(pe un carton, nu virtual) siii ai putea sa cumperi doua placute de argint pe care sa gravezi numele tau si al lui, sau pur si simplu initiala de exemplu pe tine te cheama Raluca, deci ceri sa fie gravat "R&..." si initiala lui.Si ciocolata! Ciocolata intodeauna face o zi mai buna ^.^, ia Heidi, amaruie... just saying. Aniversare placuta, si la multi ani impreuna :*!

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ii iei un tricou haios si eventual imparți cu el si ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai poti sa ii oferi o cina romantica in doi cu niste lumanarele sau poti sa ii dai o felicitare facuta de tine cu un text frumos si un ursulet poti sa ii scrii te iubesc pe multe harti si sa umpli peretii din camera cu ele sau sa ii cumperi un cadou si sa il ascunzi prin casa iar tu sa il indrumi prin biletele ca sa ajunga la el, sunt foarte multe metode trebuie sa iti folosesti imaginatia

| mihnea123abc a răspuns:

Niste catuse roz prezevative batic dala pentru ochi o sampanie vezi tuwinking

| mara11654 a răspuns:

Poti sa te duci la magazine speciale sa iti faci o cana cu poza cu voi 2 sau o perna cu voi 2.hmm..sau sa cumperi un medalion cu o inimioara (jumate de inima sa fie la el si jumate la tine)...un parfum, ceas...dar asi zice ca mai speciale sunt primele.

Bafta!:*

| sergiu1s a răspuns:

Un trico cu poza cu voi amandoi pe el sa il poarte si sa isi aminteasca ca de ziu lui la primit de la tine sau o surpriza sa il inviti la tine sa va petreceti o seara de ne uitat de ziu lui t pup si succes funda