| adrian1211 a întrebat:

Heyy, dupa parerea voastra, cum ii arati persoanei iubite ca o iubesti? Vreau cateva exemple, mersi mult.

Răspuns Câştigător
| BombonikThaa a răspuns:

Aratai prin gesturi mici precum sa ii oferi o floare si in aceea floare sa ii scrii u biletel cu tot ce simti pentru ea, sa ii spui de fiecare data cand te trezesti"Printeso m-am trezit doar cu gandul sa iti spun cat de mult te iubesc", Dar cel mai frumos este sa ii spui mereu cat de mult o iubesti si cat este de frumoasa asta fac de fiecare data fetele sa se simta bine:*funda?

5 răspunsuri:
| ariana2003 a răspuns:

Pur si simplu poti sa ii zici te iubesc ca nu e greu s-au te gandesti si poti sa ii spui dar in alt fel de exemplu: nu te-as parasii pentru vreo alta fata niciodata nu stiu incearca si tu

| peachglow a răspuns:

Hey pai un mod romantic clasic este de a ii scrie o scrisoare de dragoste.un alt mod ar fi sa ii iei un buchet mare de trandafiri rosii si o cutie de bomboane.la mine ar functiona asteahappy

| Rakanishuu a răspuns:

Paaai... Eu ii spun ca o iubesc, cateodata. Atat laughing

| Naяutσ a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat, va simti, reiese din ce faci pentru ea din gesturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fapte!
Vorbele-s lipsite de fapte. Efemere.