| faaalyoana a întrebat:

Heyyy
Sal tuturor! Am nevoie de ajutorrr...

Voi cum reusiti sa va pastrati ordinea si curatenia prin dulapurile cu haine etc?

Niciodata nu reusesc sa le asez pe toate la loc dupa ce le folosesc.Iar hainele nu sunt niciodata aranjate mai mult de 3zile,,,

Nu pastrez curatenia in camera mea si sunt ff imprastiata...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand te dezbarci le pui frumos la loc si gata. ce e asa de complicat?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cu hainele nu am probleme.
Doar cu curatenia, mi-e cam lene sa fac curatenie in camera, dar gasesc un strop de vointa si reusesc pana la urma laughing.
Cu hainele e usor: cand nu le mai folosesti le pui frumos in dulap, ca sa stii unde sunt cand ai nevoie de ele.
Pune hainele de care ai nevoie vara in locuri mai accesibile pentru a le gasi mai usor, asa nu vei cauta mult ce vrei tu sa gasestiwinking.

| Albstri?axx a răspuns:

Si eu sunt exact asa...laughing

| PufarinaXD a răspuns:

Daa laughing stiu cum e......incearca sa nu le mai arunci si faci timp ca atunci cand iti iei o bluza sa nu rascolesti tot dulapul.