| Yoyolikaa a întrebat:

Hi! Se apropie Craciunul am strans ceva bani pentru cadouri,
Ce as putea lua pentru -mama
-tata
-sora mea (21 ani)

Va rog frumos dati-mi ideei care sa nu coste mult laughing
Cel mai bun raspuns primeste funda!
P.S. fara dulciuri ca pe alea le mananc eu rolling on the floor Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pentru tatal tau ai putea cumpara : o curea, o pereche de manusi, o borseta, un portofel, o camasa, un sacou, un ceas, un after-shave, sau ceva de baut (vin, sampanie, lichior, whisky)
Pentru mama ta : un parfum, un set de cosmetice, o geanta, bijuterii, esarfa, oja.
Si surorii tale ii poti lua ceva ce ti-am spus pentru mama ta, pentru ca este mare si cam asta si-ar dori si ea.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta-o poseta sau un set( parfum, crema, etc.). Tata-un parfum de barbati, table sau o pereche de bocancihappy. Sora ta de 21 de ani- asemanator cum ti-am spus la mama ta dar e mai bine sa ii iei surorii o poseta ca mama ta nu cred ca mai umbla asa mult cu posete. Bafta!:*

| supermamici a răspuns:

Pentru mama: set de cosmetice, cercei swarowski, set de cescute de cafea. Pentru tata: o lumanare sub forma de sticla de vin, set pentru vin cu tabla si piese de sah impreuna (85 lei), un set de birou (59 lei). Pentru sora ta ceva imbracaminte sau accesorii> http://www.supermamici.ro/cadouri-de-craciun-online/

| Ramona000 a răspuns:

Intri in camera cu un tort confeti si sampaniewinking

| NoOne18 a răspuns:

PEntru tata un ceas, mama un parfum si sora o trusa de machiaj doar daca e mare si daca e mica un tricou, fusta sau papusa.

| NoOne18 a răspuns:

I-a gloss-uri pentru sora ta fetele iubesc gloss-urile mai ales daca sunt diferite(miros, cu sclipici, culoare, firma)eu sunt moarta dupa gloss-uri.S-au pantofi platforma de iarna uite cam asa de genu':https://www.google.ro/......ps?/search

| rebeca2011 a răspuns:

-pentru maicata un ceas de mana,obratara,un parfum -pentru taicatu un deodorizant, un parfum, niste manusi -pentru sorta o bluza, o genta, o camasa de noapte. sper ca te-am ajutat! happy

| Zoe_Zouleţ_Ramona_1998 a răspuns:

Pentru tatal tau ar fi frumos un ceas pentru mama ta un parfum iar surorii tale i-ai putecumpara o esarfasi o bratara ceva.

| fetiza a răspuns:

Pentru mama ta - niste cercei + colier
pentru tatal tau - un ceas de mana
pentru sora ta - un parfum, o pretara

| CuBuLica a răspuns:

Pai pentru tatal tau cred ca ar dori ceva de baut cotnari, vin, sange de taur etc.
Pentru mama ta > un buchet frumos de flori stiind care ii plac ei. sau daca te duci in oras cu ea sa te mai uiti sa vezi pe unde o trag ochii.
Iar surorii tale Pai eu zic cosmetice pentru a se aranja. Ia sfaturi de la o prietena de a ei pentru sora ta. Sper ca te-am ajutat.:*