| fashyonbentleyy a întrebat:

Hi si mai am nelamurir cum imi pot face prieteni din grupurile acelea de skate in parkul tineretului cum sa intr u sa-mi fac prieteni fete baieti sa intr u in gasca lor ma ajuta? careva?:*:*:

4 răspunsuri:
| gabriella_1970 a răspuns:

În primul rând fii tu însuţi.Fii prietenoasă cu toată lumea, fii naturală şi relaxată. Ca să te împrieteneşti cu ei fă tu primul pas, abordează-i, iar ei te vor aprecia pentru asta. Să porneşti o prietenie este mai simplu decât să o faci să reziste.Comportă-te frumos cu toată lumea, sari in ajutor oricui are nevoie şi nu bârfii, sau orice altceva ce ştii că ar putea deranja.Motive pentru a aborda pe cineva sunt cu miile:hobby-uri comune (skate, role, bicicletă), fraţi sau surori mai mici, muzică, etc.Fii inventivă! Succes!

| gabriella_1970 a răspuns:

Scuză-mă, nu mi-am dat seama că eşti băiatblushing

| Alecsanndraa a răspuns:

Sigur o sa intrii daca stai pe TPU si pui intrebari gen :" cum sa intru in gasca lor?"

| RaduSk8 a răspuns:

Esti din BV? Daca da adauga radu. mirancea@yahoo.com big grin