| Ambassaderåd a întrebat:

Hmm... Va plac baietii cu parul cret [pentru fete] - de ce? Va plac
fetele cretze [pentru baieti] - de ce? hmm...

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Nu conteaza pentru mine.
Daca e ingrijit si curat, imi place orice tip de par.
O zi buna

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cioc, cioc, este cineva acasă?
Caracterul contează, părul creț se îndreaptă cu placa.
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi plac baieti cu par cret... daca sunt si blonzi si mai binehee hee)

| Crisstina a răspuns:

Uhh. mda. eu sunt creata. aaa adica foarte creata! big grin plus. port si ochelari big grin si pot sa spun ca, chiar starnesc interesul baietilor happy Multe persoane mi-au spus ca le plac fetele crete, deoarece sunt mai rar intalnite. deh... fara sa fiu prea modesta. tongue

| byancacool a răspuns:

Buna mie imi plac si cei cu parul cret si cei cu parul drept in special pentru ca cei cu parul un pic cret au o coafura mai rebela iar parul drept mi se pare foarte sexy ca sa zic asa.:*

| missReckless a răspuns:

Şi dacă arată bestial şi e. ăă, cum zic. PROST, mai contează dacă are părul drept sau creţ?

| User a răspuns:

Cret, necret, drept, stramb, nu ma intere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat...am parul cret si nu sufar asta...straight face

| ZapaciLaa a răspuns:

Da cel mai mult baietii cu parul cret dar si drept

| Iamal a răspuns:

Eu am parul cret si sincer nu imi place deloc...mereu ma tund scurt astfel incat sa nu se vada ca am parul cret...

| mikysweet96 a răspuns:

Mie nu imi place cu parul cret...imi place sa aiba parul scurt...si sa nu uite sa isi faca freza.tongue;happy

| eugrg a răspuns:

Sunt baiat
-baiezti parul cret
-fete parul drept
eu il am cret:d