| anonim_4396 a întrebat:

I-am dat unui băiat unfollow acum o săptămână pentru că mi s-a părut că încă vorbește cu fosta dar de fapt ei nu se mai aveau la follow de mult timp și după ce mi-am dat seama mi-a părut rău, dar nu i-am dat înapoi, pentru că mi s-a părut copilăresc din partea mea și aseară mi-o dat și el unfollow.
Mă gândesc să îi dau înapoi dar am multe rețineri și nu știu ce exact aș putea rezolva cu asta.

Menționez că am avut câteva interacțiuni în trecut și probabil că lui i s-a părut că sunt prea rece și distantă față de persoana lui, deși nu era deloc așa și a renunțat la a mai încerca.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Copilăresc a fost din partea ta sa ii dai unfollow din prima. Chiar daca vorbea cu fosta, care e problema, era în relație cu tine?

| sammie a răspuns:

Nu inteleg ce te interesa daca mai vorbeste cu fost lui, nu erati impreuna.

| NarcisCorneliu a răspuns:

Îți sugerez sa-l lași în pace.