| numaiuna a întrebat:

I-am spus ca pune suflet in relatie, nu ca o observatie, ci ca fapt divers, si acum incearca, dupa cate am observat si mi-a spus, sa nu mai puna deloc suflet in relatie! Ce sa fac ca sa puna din nou suflet, ce sa ii spun?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sau nu, sa puna suflet? Daca esti nehotarata se va plictisi de tine si te va lasa balta.

| ZOZOKid a răspuns:

Spune-i ca fara iubire nu se poate! Aia nu mai e relatie, e orice altceva numai relatie nu.

| emag a răspuns:

Explica-i ca vrei sa fie ca la inceput

| BracKMyhay95 a răspuns:

Eeee pai vrei si si. Acuma baiatul nu vrea sa para papagal pentru ca a pus prea mult suflet, nu cred ca mai ai ce sa ii faci mai ales daca este si f mandru.