| Oana12oana a întrebat:

I-am zis mamei soţului meu că l-am prins cu menajera şi ea e de partea mea când i-am zis s-a certat cu el i-a zis ca nu e frumos să faca aşa ceva eu ma aşteptam să ţină cu el oricum vreau să divorţez dar totuşi nu ştiu ce să fac părinții mei îmi zic să îi mai dau o sansă.Voi ce mă îndrumaţi să fac să divorţez sau să îi mai dau o sansă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Divort.

| aditimus a răspuns:

Eu zic sa ii mai dai o sansa...
Stie ca pe viitor daca mai calca stramb ce il asteapta.

| adryang78 a răspuns:

Dacă a sărit gardul o dată, sunt toate șansele s-o facă din nou. Personal, mi se pare cel mai josnic lucru într-o relație, să-ți înșeli partenerul. Îți bați joc și de sentimentele, și de încrederea celuilalt. Ce viitor mai poate avea o relație în condițiile date?

| Cipi1212 a răspuns:

Cum consideri tu.