| SiMpLa a întrebat:

Idei de cadouri pentru 1 an de relatie stiti?, Am hotarat sa plecam intr-o excursie amandoi pentru a sarbatorii insa doresc sa il surprind cu un cadou dragut sensibil...nu stiu, ceva care sa il impresioneze, daca stiti ceva site de unde pot comanda un cadou etc.Multumesc:*pupici

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică la destinația excursiei, este excelentă.
Pa, pa.

| untu a răspuns:

Surprinde-l cu o cina in doi la lumina lumanarilor, o masa cu doua sfesnice frumoase cu lumanari albe! S-ar putea ca el o sa te surprinda ceva un cadou foarte dragut si impresionant, poate te va darui un inel de aur de logodna si va cere de sotie in casatorie! Casa de piatra de lunga durata!

| SiMpLa explică (pentru untu):

Sa ma ceara in casatorie?laughing nu ms.Am banuiala insa ca imi va cupara un inel.

| BSwwatch a răspuns (pentru SiMpLa):

:rolling on the floor

| untu a răspuns (pentru SiMpLa):

Cum? De ce razi? Dar daca e ceva serios? Fii atenta ca va spun eu,asa va fi! De ce, sinteti logodnica sau amanta? Vreti sa va maritati unul bogat, cu banii multi sau sa va maritati cu unu modest din dragoste! Daca maritati din dragoste este foarte bine, dar nu cu unul insurat sau divortat pentru ca relatia nu va merge cum trebuie si veti suferi! Casnicia bazata pe dragoste si iubire este rezistenta si va dura multi ani, chiar pana la adanci batraneti!

| untu a răspuns (pentru BSwwatch):

Nu radeti si dumneavoastra, dvs. sinteti insurat si cum va merge?

| SiMpLa explică (pentru untu):

Dragul meu happy am 19 ani vrei sa ma casatoresc la vasta aceasta?

| untu a răspuns (pentru SiMpLa):

Atunci de ce nu ai raspuns de la inceput? Este devreme pentru casatorie, dar ai dreptate, inca nu esti pregatita pentru casatorie, dar este bine sa ramai logodnica si trebuie sa termini studiile si apoi sa te pregatesti pentru casatorie! Scuze, dar este bine sa te mariti cativa ani mai tarziu daca relatia cu iubitul tau inca rezista! Atunci multa sanatate si bafta in viatala amandoi! Scuze!

| SiMpLa explică (pentru untu):

Nu-i nimichappy

| BSwwatch a răspuns:

Cumpara-i ceva legat de hobby-urile lui, automat il vei impresiona happy, da sari peste pasiunile legate de masini scumpe laughing

| angrydriver a răspuns:

Dupa parerea mea pentru al impresiona ar trebui sa i dai un cadou facut de tine. cred ca il impresioneaza mai mult asa decat cu ala cumparat

| ValutzZza a răspuns:

O cina romantica in excursie ar fi nemaipomenit puteti lua masa in excursia care ati hotarat sa va duceti! Poate cine stie te va cere in casatorie si ar fi un moment foarte frumos pentru tinehappy sau nu stiu poate te va surprinde si el cu ceva foarte frumos!